Ranking kredytów hipotecznych – grudzień 2017

Chcąc kupić wymarzone „M”, często nie chcemy decydować się na mieszkanie wcześniej przez kogoś użytkowane i wybieramy mieszkanie od dewelopera. Na ten cel, jeśli chcemy kupić mieszkanie 4 pokojowe, musimy wydać ok. 250000 zł. Bierzemy więc kredyt hipoteczny na 25 lat w wysokości 210000 zł.

Niniejszy ranking kredytów hipotecznych zawierać będzie najlepsze oferty kredytowe poszczególnych banków dla wyżej wymienionego przypadku.
Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje mBank Hipoteczny z kwotą raty w wysokości 1055 zł, przy oprocentowaniu RRSO – 3,53% i marży 1,80%.
Drugie miejsce w rankingu zajął Eurobank, z ratą stałą w wysokości 1073 zł, przy oprocentowaniu kredytu 3,69% i marży- 1,89%.
Na trzecie miejsce na podium wskoczył Alior Bank, z kwotą raty w wysokości 1075 zł i oprocentowaniem- 3,69%, składającym się z marży i wiboru.

Czwarte miejsce należne jest bankowi Pekao SA. Kwota raty, przy kredycie 210000 zł na 25 lat, wyniesie 1084 zł, przy oprocentowaniu w wysokości 3,79%. Piąte miejsce wśród najlepszych kredytów hipotecznych w tej kategorii przypadło Raiffesien Polbank. Najwyższa jest tu zarówno kwota raty, jak i oprocentowanie i marża. Rata miesięczna w tej ofercie wynosi 1099 zł, a oprocentowanie 3,92%.
Każdy wniosek weryfikowany jest w BIK, BIG, KRD, czy ERIF. Przy pełnej dokumentacji decyzja może być wydana nawet w 24 godziny.
Dokumentacja musi zawierać wyciągi z konta bankowego, z wpływami za wynagrodzenie za pracę. Marżę w każdym banku zmniejszy posiadanie w nim konta bankowego i karty debetowej, a także innych usług.

Autor

admin

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *