Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Aktualny ranking kredytów hipotecznych zestawia 5 ofert bankowych, które mają moją rekomendację:

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

Zyskujemy indywidualnie negocjowane warunki cenowe. Pokrycie do nawet 90% wartości nieruchomości. Kredyt długoterminowy, spłacamy maksymalnie do 35 lat. Raz w roku mamy dostęp do świąt kredytowych. Okres karencji wynoszący do 36 miesięcy w okresie inwestycji. Bank PKO BP nie musi otrzymać od nas kopii księgi wieczystej, wystarczy jedynie obecność nieruchomości w Centralnej Bazie Danych Właścicieli.

2. Bank Millenium – Hipoteka

Kredyty hipoteczne oferowane przez Bank Millennium mogą sfinansować nawet 90% łącznej wartości nieruchomości. Możemy liczyć nawet na 35 lat okresu kredytowania. Zaletą Banku Millennium jest atrakcyjne oprocentowanie. Kredyt działa przede wszystkim jako finansowanie domu. Możemy przedstawić różne źródła dochodów. Mamy 24-miesięczny okres karencji na spłatę zadłużenia i kredytu na wakacje.

3. Alior Bank – Hipoteka

Alior Bank finansuje do 90% wartości naszej nieruchomości, zarówno w złotych jak i euro. Zaletą oferty jest niska marża – już od 1,7%. Nie płacimy żadnej prowizji. Spłata kapitału do 6 miesięcy może zostać zawieszona, ale do maksymalnie pięciu lat. Ponadto jedna hipoteka w Alior Banku może być pobrana od aż trzech oddzielnych gospodarstw domowych.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Jako klienci ING Banku Śląskiego możemy skorzystać z oferty kredytu hipotecznego na sfinansowanie do 80% wartości nieruchomości. Zaletą jest długi okres kredytowania – do 35 lat. ING Bank Śląski gwarantuje nam również bardzo szybki kredyt i niskie oprocentowanie. Możemy także otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Do wcześniejszej spłaty pożyczki nie pobiera się od nas prowizji.

5. Bank Citi Handlowy – Hipoteka

Atrakcyjna oferta Banku Citi Handlowego to przede wszystkim 90% kredytu na nieruchomości. Maksymalny okres spłaty wynosi 35 lat. Możemy liczyć na szybką decyzję kredytową i pomoc we wszystkich formalnościach. Przysługują nam niskie marże i prowizje.

Autor

admin

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *